ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΛ ΒΑΓΙΩΝ

This_WeekThis_Week354
This_MonthThis_Month260
All_DaysAll_Days99655

Απο Δευτέρα 30-3-2020 ως τις 9-4-2020 οι τελειόφοιτοι μαθητές καθώς και οι απόφοιτοι που επιθυμούν να πάρουν μέρος στις Πανελλαδικές εξετάσεις του 2020 για την εισαγωγή τους σε ΑΕΙ κ.λ.π. οφείλουν να υποβάλλουν μέσω mail την Αντίστοιχη Αίτηση-Δήλωση. Σχετικές οδηγίες υπάρχουν στα 2 ακόλουθα έγγραφα. Το mail του σχολείου στο οποίο πρέπει να υποβληθεί η Δήλωση είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Στο ίδιο mail μπορούν να υποβάλλουν τυχον απορίες τους.

Σας δίνουμε και το link του Δελτίου Τύπου του ΥΠΑΙΘ https://www.minedu.gov.gr/exetaseis-2/to-thema-exetaseis  όπου περιγράφεται συνοπτικά η διαδικασία της Αίτησης-Δήλωσης και όπου υπάρχουν όλα τα σχετικά ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ της Αίτησης-Δήλωσης και οι σχετικές οδηγίες.