ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΓΕΛ ΒΑΓΙΩΝ

This_MonthThis_Month208
All_DaysAll_Days99603

Αγαπητοί μαθητές

Οι έκτακτες καταστάσεις που ζούμε μας αναγκάζουν να λειτουργήσουμε με διαφορετικούς τρόπους. Το ΥΠΑΙΘ προτίθεται να ενεργοποιήσει την Σύγχρονη και ασυγχρονη τηλεκπαίδευση. Ιδιαίτερα για την Σύγχρονη τηλεκπαίδευση είναι απαραίτητο κάποιο mail (αυτό με το οποίο έγινε εγγραφή από τον γονέα σας.) Όποιος έχει δηλώσει mail και τηλέφωνο με την Υπεύθυνη Δήλωση κατα την εγγραφή αυτά έχουν καταχωρηθεί στο Myschool και στο mail θα αποσταλλεί ένας δεσμός ώστε να είναι εφικτή η σύνδεση με τους καθηγητές που θα πραγματοποιήσουν τα σχετικά μαθήματα. Μολις έρθουν σχετικές οδηγίες θα αναρτηθούν στο site του σχολείου. Γιαυτό είναι φρόνιμο να ελέγχετε 1-2 φορές την ημέρα αν έχει αναρτηθεί κάτι που σας ενδιαφέρει. Καλό θα ήταν να στείλετε με mail στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  ένα mail δικό σας αν υπάρχει (ιδιαίτερα οι μαθητές της Γ τάξης) και ένα mail κηδεμόνα σας.